merhaba!

Ben Banu Çelik

Okur, Yazar, Bir çocuk ve iki kedi annesi...

Die With Memories, Not Dreams...

Selam,

Bu bölümde yaklaşık 150 kelime ile size kendimi tanıtmaya çalışacağım. Yani aslında ben kendimle ilgili muhtemelen güzel birşeyler yazacağım 🙂 bakalım siz nasıl biri olduğumu anlayabilecek misiniz?

1978 İstanbul doğumluyum. 11 yaşında dünya yakışıklısı oğlum ve 2 minnoş kedimle birlikte yaşıyorum. Okumaya, yazmaya ve spor yapmaya tutkunum diyebilirim. 20 yıllık bir çalışma hayatının son 15 yılını otomotiv sektöründe geçirdikten sonra biraz dinlenmeye karar verdim ve işten ayrıldım.

Yaptığım işlerde sorumluluk sahibi biri olduğumu ve işimi de hakkıyla yaptığımı söyleyebilirim. Ama şimdiye kadar gerçekten sevdiğin ve istediğin işleri mi yaptın derseniz, işte orası tartışılır.

Hayali dans etmek olan birinin 20 yıl masa başında çalışmış olmasından bahsediyorum. Sizce bu gerçekten yapmak istediğim iş olabilir mi? Ama ne yapalım hayat bir şekilde kendi yolunu çizdi ve şimdi yine 7/24 olmasa da en azından evimdeki masamın başında çalışıyorum.

“Hiç hata yapmamıs bir insan yeni bir şey denememis demektir.“

- Albert Einstein


Şimdi ne yaptığıma gelecek olursak; She and Girls Moda ve Kadın Dergisinde Reklam ve Pazarlama Direktörlüğü yapıyorum. Ayrıca 2 yıldır her ay aynı dergide köşe yazısı yazıyorum. Bunun haricinde bir e-ticaret şirketinin web sitesini ve sosyal medya hesaplarını yönetiyorum.


Bir süredir de freelance olarak Redaksiyon ve Editörlük hizmeti vermeye başladım. Daha farklı sektörler ve farklı işler yapmak da istiyorum, bunun için de bazı hazırlıklar içindeyim diyebilirim.


Ama en güzeli de bu sayfada kendi yazılarımı sizlerle paylaşıyorum… İnsanın duygu ve düşüncelerini yazıya dökmesi ve bunları başka insanlarla paylaşması cesaret gerektiren birşey bence. Aklınızdan geçenleri bir düşünün, bana hak vereceksiniz 🙂


Bu arada kendimi tanıtmaya çalışmam 150 kelimeyi geçmiş, dans etme hayalim halen devam ediyor, yazıya dökmek ve sizlerle paylaşmak istediğim birçok konu ve peşinden gitmeye de devam edeceğim hayallerim var…
Kim bilir belki bir gün sadece okumaz izlersiniz de beni…


Sevgiler,
Banu

Bana ulasın.

Mail Adresim: info@banucelik.net