Happy Hour TR Sen Şimdiye Kadar Neredeydin?

Happy Hour TR Sen Şimdiye Kadar Neredeydin?

 

Sosyal medyanın son gözdesi “Happy Hour TR” son zamanların en popüler müzelerinden biri ve ben Happy Hour TR instagram Müzesini sizler için deneyimledim.

Takip edenler mutlaka vardır Galata’ dan sonra Eylül ayında Maslak’ ta yeni konseptlerle kapılarını açtı. Özellikle instagram tutkunları için paha biçilemez bir mekan diyebiliriz. Happy Hour TR’ nin kurucusu Kaan Dönmez burayı İnstagram Müzesi olarak adlandırıyor.

Müze deyince hemen aklınıza sanat eserleriyle dolu bir yer gelmesin. Bu müzede bir tane bile eser yok. Farklı içeriklerle kurgulanmış onlarca odada dilediğiniz kadar kaliteli fotoğraf çekimi yapabildiğiniz ve sanat eseri de siz olduğunuz için buraya İnstagram müzesi demişler.

Dünyada LA ve New York gibi şehirlerde örneklerine rastlanan Happy Hour TR Maslak’ta 2 kat olarak hizmet veriyor.

Öyle ince düşünülerek tasarlanmış ki, dilerseniz her bir odada farklı kıyafetlerle fotoğraf çekimi yapabilin diye soyunma kabinleri bile var.

Maslak’ ta bulunan Happy Hour TR’ye yetişkinler hafta içi 60,00 TL hafta sonu 70,00TL’ye bilet alıp girebilirler. İndirimli bilet fiyatı hafta içi 45,00 TL hafta sonu 50,00 TL olarak belirlenmiş. İçeride kalma süreniz ise sadece 2 saatle sınırlı. Bu sürede dilediğiniz kadar fotoğraf çekebilirsiniz. Sakın yalnız gitmeyin. Yanınızda mutlaka sabırlı ve fotoğraf çekmeyi seven bir arkadaşınız olsun benden söylemesi 🙂

Yeni yılın yaklaşması ile birlikte her yerde olduğu gibi Happy Hour TR’ de de hazırlıklar başladı. Artık kar mı yağdırırlar, geyikler kızakları mı çeker, noel baba hediye mi dağıtır bilemiyorum ama yine çok güzel tasarlanmış odaların bizleri beklediği kesin.

 

 

 

 

http://banucelik.net/banukimdir/

Share on facebook
Paylaş
Share on pinterest
Pin'le
Share on twitter
Tweet'le
Son Yazılar
Yorumlar

Ne Düsünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir